KOKONAS – STILINGA INTERJERO DETALĖ, STIPRINANTI VAIKO SVEIKATĄ. - Supuosi

KOKONAS – STILINGA INTERJERO DETALĖ, STIPRINANTI VAIKO SVEIKATĄ.

Pamenate, būdami vaikais mes mėgome suptis. Ir mums tikdavo labai paprastos ir primityvios sūpynės – nešlifuota ir nedažyta medinė lenta, medžio šaka ar sena padanga. Dabar mes tapome išrankesni – ieškome kokybiškų, saugių ir svarbiausia - estetiškų sūpynių. Pasirinkimas šiais pertekliniais laikais yra didžiulis – nuo dailių medininių iki lengvų ir namams pritaikytų – medžiaginių. Atėjus šaltajam sezonui, lauke suptis nebegalime, todėl puiki mintis - perkelti supimosi džiaugsmą į namus!

Sūpynės kokonas

Skandinaviško dizaino stilinga interjero detalė, pritaikyta naudoti namuose. Sūpynės kabinamos karabinu į lubose įsuktą kablį, todėl lengvai nukabinomos ir užkabinamos. Sūpynės sertifikuotos ir atitinka ES saugumo reikalavimus, neturi aštrių ir pavojingų detalių, kurios galėtų sužeisti vaiką. Jos yra pasiūtos iš tvirto dvigubo audinio – išorinio audinio spalvą ir raštą galime derinti prie savo interjero. Viduje dedama pagalvėlė, užpildyta polistirolo granulėmis – minkšta ir saugi, gali būti naudojama ir kaip sėdmaišis. Esant poreikiui sūpynes galima skalbti 40 laipsnių vandens temperatūroje.

 

Kaip kabinti sūpynes namuose?

Norėdami pasikabinti sūpynes namuose daugelis susiduria su klausimu – kaip tai padaryti. Pakabinti sūpynes nėra sudėtinga, jei įverinate esamą situaciją:

  • Kur kabinsite sūpynes? Kokonui vietos daug nereikia – reikėtų nuo sienų palikti bent vieno metro atstumą. Nereikėtų sūpynių kabinti viduryje kambario ar šalia durų – gali trukdyti praeiti. Geriausia vieta – vienas kambario kampas.
  • Kokios jūsų lubos? Medinės, betoninės, o gal gipso? Įvertinus šiuos dalykus – galime pasirinkti tinkamą varžtą skirtą medžiui, betonui ar po gipsu esančiai perdangai.

 

Kokono nauda vaiko sveikatai:

  • Mankštos alternatyva - sūpynės prisideda prie vaiko mankštos, raumenų stiprinimo ir bendros savijautos gerinimo. Supantis yra gerinama vaiko vestibuliarinė sistema, ją lavinant vaikus mažiau pykina automobiliuose, lėktuvuose ar laivuose. Supimasis yra smagi pramoga vaikams, kuri dažnai yra daug įdomesnė veikla nei atliekant tam tikrus mankštos pratimus.
  • Akių mankšta - kokonas tarsi sūpynės karuselė (kur sukasi į vieną pusę ilgai). Jos būna vaikų žaidimų aikštelėse. Vaikai mėgsta aktyviai jose suptis ir jiems nepasidaro taip bloga, nes tai vyksta tik tada, kai bandoma sustabdyti į priešingą pusę judantį vaizdą ir neleidžiama jam suktis. Leidžiant vaizdui suktis, bloga nepasidaro. Supantis vaikas mato priešinga kryptimi judantį vaizdą, kuris artėja į jį kylant aukštyn į orą ir tolsta nuo vaiko, kai leidžiasi žemyn.

  • Padeda pailsėti - kokonas puikiai tinka svajokliams mėgstantiems pabūti vieniems ir pailsėti nuo supančios aplinkos. Toks poilsis yra svarbus kovojant su stresu, kuris, deja, kartais ištinka ir mūsų mažuosius, jiems yra svarbu turėti kampelį sau, kuriame gali pabūti netrukdomi, pagalvoti ir pailsėti.

 

SŪPYNĖS KOKONAI

(Spauskite ant viršuje esančio žodžio norėdami apsilankyti kokonų puslapyje)

 

 

1 komentaras

Sveiki, esu naujai atsidarancio darželio savininkė, norėjau paklausti kaip kokona kabinti jei yra pakabinamos lubos?

Greta

Rašyti komentarą