Apie mus

SUPUOSI – tai  nedidelis šeimos verslas, kuris atsirado gimus dukrytėms.

Kiekvienas sūpynių modelis turi savo atsiradimo istoriją. Pirmąsias sūpynes sukūriau savo dukrytėms, kitos gimė kaip Kalėdų dovana vaikų namuose gyvenančiam berniukui, dar kitos kaip dovana draugui ir galiausiai baigiant Luknės prašymu sukurtu modeliu, kuriuo gali džiaugtis ūgtelėję vaikai..

Išskirtinis dėmesys detalėms

Tobulų sūpynių gamybos procese dalyvauja visa šeima: aš kuriu ir projektuoju sūpynių modelius, Evaldas - atsakingas už tvirtas medines sūpynių dalis, o dukrytės yra kokybės ekspertės, nes išbando ir įvertina kiekvieną naują modelį. Kai visi šie etapai įveikti – sūpynės keliauja į bandymų laboratoriją. Ten jos testuojamos pagal ES keliamus saugumo reikalavimus ir gauna saugumo reikalavimus patvirtinantį dokumentą.

Mano galvoje nuolat kirba kūrybinės mintys, kurias įgyvendinti padeda patirtis inžinerijos, interjero dizaino ir siuvimo srityje. Kiek save atsimenu, esu reikli estetikai ir komfortui, todėl skiriu išskirtinį dėmesį, kad turimas daiktas būtų ne tik patogus, kokybiškas, bet ir stilingas.

Pagaminta su meile

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų modelių, audinių ir spalvų asortimentą. Visi gaminiai gimsta su didžiule meile ir atidumu kiekvienai detalei. Iš mūsų dirbtuvių jie iškeliauja tik tuomet, kai esame 100% įsitikinę, jog darbą atlikome be priekaištų!

Tai dar ne viskas! Kiekvienas klientas mums be galo svarbus ir esame atviri naujoms idėjoms, todėl stengiamės išpildyti Jūsų norus. Jei turite slaptų troškimų - drąsiai mums rašykite - pasikalbėsime ir kartu sukursime kažką ypatingo!

Susisiekite su mumis

Kurkime jaukias akimirkas kartu!

Su meile ❤️

Supuosi komanda 👨‍👩‍👧‍👦 Inga, Evaldas, Luknė ir Nerilė

Atraskite mūsų gaminius