Apie mus

Esame jauna šeima, Inga ir Evaldas, auginantys dvi dukrytes – Luknę ir Nerilę. Gimus dukrytėms, kaip ir daugelyje namų, atsirado pirmosios sūpynės, bet.. jos buvo nepatogios ir nepateisino lūkesčių – buvo per gilios, supantis nors kiek aukščiau susimušdavo burnytę.

Tada ir nusprendėme ieškoti sprendimo ir pasigaminti stilingas, patogias, kokybiškas ir saugias sūpynes patys. Iniciatyvos ėmiausi aš - Inga, nes mano galvoje nuolat kirba kūrybinės mintys, kurias įgyvendinti padeda patirtis inžinerijos, interjero dizaino ir siuvimo srityje. Kiek save atsimenu, esu reikli estetikai ir komfortui, todėl skiriu išskirtinį dėmesį, kad turimas daiktas būtų ne tik patogus, kokybiškas, bet ir stilingas.

 

Sūpynių idėjas ilgai rinkau internete, o geriausias jų, pamėginau apjungti ir su vyro pagalba pagaminome pirmasias sūpynes, kurios pradžiugino ne tik mus, bet ir dukrytes.

Šiandien sūpynės atrodo daug geriau nei pirmosios. Ilgai tobulinome jų dizainą, kol gavome šiandieninį rezultatą, kuriuo neabejojame ir drąsiai galime dalintis su Jumis.

Tobulų sūpynių gamybos procese dalyvauja visa šeima: aš kuriu ir projektuoju sūpynių modelius, Evaldas - atsakingas už tvirtas medines sūpynių dalis, o dukrytės yra kokybės ekspertės, nes išbando ir įvertina kiekvieną naują modelį. Kai visi šie etapai įveikti – sūpynės keliauja į bandymų laboratoriją. Ten jos testuojamos pagal ES keliamus saugumo reikalavimus ir gauna saugumo reikalavimus patvirtinantį dokumentą.

Kiekvienas sūpynių modelis turi savo atsiradimo istoriją - pradedant sūpynėmis, atsiradusiomis kaip Kalėdų dovana vaikų namuose gyvenančiam berniukui ir baigiant Luknės prašymu sukurtu modeliu, kuriuo gali džiaugtis ūgtelėję vaikai.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų modelių, audinių ir spalvų asortimentą. Visi gaminiai gimsta su didžiule meile ir atidumu kiekvienai detalei. Iš mūsų dirbtuvių jie iškeliauja tik tuomet, kai esame 100% įsitikinę, jog darbą atlikome be priekaištų!

 

Tai dar ne viskas! Kiekvienas klientas mums be galo svarbus ir esame atviri naujoms idėjoms, todėl stengiamės išpildyti Jūsų norus. Jei turite slaptų troškimų - drąsiai mums rašykite - pasikalbėsime ir kartu sukursime kažką ypatingo!

 

Kurkime jaukias akimirkas kartu!

 

Su meile ❤️

 

Supuosi komanda 👨‍👩‍👧‍👦 Inga, Evaldas, Luknė ir Nerilė